Dowiedz się więcej o TCM

Dowiedz się więcej o TCM

Tradycyjna medycyna chińska (TCM) to styl medycyny powstały na fundamentach ponad 2500-letniej chińskiej tradycji praktyk medycznych. TCM jest szeroko stosowana w Chinach, a także staje się coraz bardziej powszechna w Europie i Ameryce Północnej. TCM stosuje różne formy terapii ziołowej, akupunkturę, masaże, ćwiczenia Qigong oraz terapie dietetyczne. Słowo wstępu na temat poniższych artykułów i informacji.

Chcąc przybliżyć Państwu informację na temat Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, zabiegów wykonywanych w naszym Centrum, interesujących tematów dotyczących zdrowia, zdrowego odżywiania oraz funkcjonowania w dzisiejszym świecie będziemy publikować serie krótkich artykułów, aby podzielić się z Państwem wiedzą jaką posiada lekarz tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM) Luo Xin, który aktualnie pracuje w Euro-Asian Center Centrum Medycyny Chińskiej i Fizjoterapii.

Luo Xin jest absolwentem Uniwersytetu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Tianjinie, pracownikiem Szpitala Afiliowanego przy Uniwersytecie TCM w Tianjinie. Więcej informacji na temat specjalisty z Chin znajdą Państwo na: https://tcmcenter.pl/nasi-specjalisci/

  1. Ogólne informację na temat TCM
  2. Podstawowa koncepcja TCM

Polecamy również artykuły dotyczące zdrowia oraz TCM na stronie www.tcmblog.pl