Centrum Fizjoterapii i Masażu

Marcin Piwecki

Fizjoterapeuta

Swoją przygodę z pracą z ciałem rozpoczął w 2010r. w Szkole Policealnej Integracyjnej Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie gdzie zdobył tytuł zawodowy technika masażysty. Ciągła chęć rozwoju spowodowało, iż rozpoczął studia z zakresu fizjoterapii.

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskał na wydziale Rehabilitacji Ruchowej krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Dalszym krokiem jakim podjął było rozpoczęcie studiów podyplomowych z zakresu terapii manualnych tkanek miękkich w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.

Swój warsztat udoskonalał biorąc udział w licznych kursach np. z zakresu anatomii palpacyjnej, PNF, MTG. Doświadczenie zawodowe zdobywał w spółdzielni „Złote Rączki” będąc zatrudniony jako masażysta przez 5 lat. Ponadto prowadził zajęcia dla kierunku technik masażysta ucząc przyszłych adeptów teorii i praktyki masażu. Uczestnik licznych konferencji przedmiotowych w tym także w roli prelegenta. Zaangażowany członek Krajowej Sekcji Niewidomych Masażystów i Fizjoterapeutów.

W swojej pracy wykorzystuje zarówno masaż jaki i metody terapii manualnej. Zainteresowany poszukiwaniem dowodów naukowych do stosowania danej metody oraz promocją zdrowego stylu życia.

Przejdź na górę