O centrum

O centrum

Europejsko-Azjatyckie Centrum Tradycyjnej Medycyny Chińskiej zostało utworzone przez Europejsko-Azjatycką Fundację Edukacji Biznesowej. Głównymi elementami naszej działalności będzie stworzenie przychodni leczenia bólu, która będzie powiązana z zastosowaniem wybranych nieinwazyjnych praktyk medycznych wykonywanych w ramach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Należą do nich m.in.: masaż leczniczy, akupunktura czy bańki chińskie.

Część z wymienionych form terapii jest stosowana w Polskich gabinetach medycyny naturalnej, jednak przewagą naszego Centrum będzie autoryzacja prowadzonych działań przez Uniwersytecki Szpital Tradycyjnej Medycyny Chińskiej zlokalizowany w Tianjinie, z którym podpisaliśmy umowę o współpracy. Współpracujemy również z Komisją Zdrowia i Planowania Rodziny w Tianjinie oraz z Zakładem Badania i Leczenia Bólu Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Centrum będzie zajmowało się między innymi konsultacja i wspomaganiem leczenia wybranych dolegliwości, które są w niektórych przypadkach chorobami współczesnej cywilizacji (choroby zwyrodnieniowe kości, nerwobóle, stres, migreny, otyłość, zapalenia stawów, choroby metaboliczne, impotencja etc.). Zasadniczym elementem jest również możliwość oferowania pacjentom rozwiązań medycyny naturalnej jako komplementarnych wobec stosowanych terapii medycyny zachodniej.

Co nas wyróżnia:

  • Współpraca ze Szpitalem TCM afiliowanym przy Uniwersytecie TCM w Tianjinie
  • Współpraca z Zakładem Badania i leczenia Bólu szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • Współpraca z Komisją Zdrowia i Planowania Rodziny w Tianjinie
  • Zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych specjalistów z Chin
  • Unikalne programy szkoleń