Zajęcia TAI CHI

Zajęcia TAI CHI

Serdecznie zapraszamy na cotygodniowe zajęcia Tai Chi!

Zajęcia prowadzi doświadczony specjalista TCM – Luo Xin, obecnie pracujący w Centrum Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Krakowie. Trenuje w uproszczonym Tai Chi 24 stylów oraz tradycyjnym Tai Chi 42 stylów. Od 1997 roku Tai Chi to jego wielka pasja.

Tai Chi powstało wiele wieków temu w Chinach, jako skuteczna sztuka walki. Bardzo szybko doceniono ogromne walory zdrowotne zauważalne na płaszczyźnie fizycznej jak i psychicznej.

Tai Chi jest sztuką samodoskonalenia poprzez naukę panowania nad własnym ciałem i umysłem. Dla współczesnego człowieka, prowadzącego często siedzący tryb życia, jest to interesująca i oryginalna, a zarazem bezpieczna forma rekreacji ruchowej.

Tai Chi to forma treningu dla osób w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej. Dla każdego będzie mieć inną, unikalną wartość. Mówiąc w uproszczeniu, Tai Chi polega na poruszaniu całym ciałem w określony sposób, zgodny z założeniami sztuki. Trening równoważy ciało, oddech, energię i umysł.

Ćwiczymy w ciszy, skupiając swoją uwagę na tym co aktualnie robimy. Tai Chi jest kluczem do uzyskania wewnętrznego spokoju oraz źródłem siły w trudnych sytuacjach życiowych i zawodowych.

Termin spotkań: środa 17:15-18:15

Miejsce: ul. Bujaka 15 (Kurdwanów), Sala Gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 149.

Cena: Pojedyncze zajęcia 30 zł

Karnet na 4 zajęcia: 100 zł

Pierwsze zajęcia bezpłatnie.

Kontakt: 500 839 119 oraz 12 389 87 48